Techniki produkcji Van Besouw

Kolekcja Van Besouw jest obecna na wszystkich rynkach. Miękkie, ciepłe i przytulne do twardych i oparte na projektach. Aby nadać każdemu pomieszczeniu odpowiedni charakter. 

Wybrana technika produkcji odgrywa kluczową rolę w rozwoju. Innymi słowy: musisz być w stanie zobaczyć, jak został wyprodukowany z dywanu. To sprawia, że ​​Van Besouw jest wyjątkowy. 

Van Besouw stosuje trzy różne techniki produkcji: dzianie, tkanie i pikowanie. W połączeniu z odpowiednim doborem materiałów powstają różne dywany i chodniki. Każda piosenka jest wyjątkowa na swój sposób.


ROBIONY NA DRUTACH

Wyjątkowy. Van Besouw jest praktycznie jedynym producentem, który produkuje dywany dziane. 

Rezultat: Specjalne dywany o ogromnej odporności na włosie. To przekłada się na długie życie. 

Technikę tę najlepiej porównać do robienia na drutach swetra. Z wielu nitek pojawia się bawełniany lub wełniany materiał. I to 400 cm szerokości!  

Produkty wyróżniają się specjalnymi konstrukcjami. Lub z powodu typowego efektu pisania. Pętle opadają we wszystkich kierunkach. Specjalny efekt optyczny. 

SPLOT

Wątku i osnowy. Nie często używane przysłowie, ale czysta produkcja. 
Podłużne nici są poruszane w górę iw dół za pomocą grzebieni. Nić wątku jest wystrzeliwana pomiędzy. 

Zwykle używane są takie materiały, jak wełna i poliamid. Lub mieszanka na przykład z kozią sierścią. 

Rezultat: ciasno tkany dywan o wyraźnie rozpoznawalnej strukturze

TUFTING

Wyrafinowana technologia produkcji, której używamy głównie do naszych miękkich kolekcji. Przędzę przewleka się igłą przez dolny materiał, a następnie pozwala jej unieść się jeszcze ułamek dalej. Następnie przędza jest cięta. Ten proces powtarza się bardzo szybko przy szerokości i długości 400 lub 500 cm. 

Odkryj różnorodność i mnogość kolorów miękkich kolekcji Van Besouw na stronie produktu .